UŽIVA

NIKOLA MILUTINOV STIGAO U AFRIKU U DRUŠTVU ZANOSNE GRKINJE! Srbin podelio fotku koja je oborila internet! (FOTO)

Foto: Printscreen / Instagram / nikola_milutinov11
Nikola Milutinov je u društvu svoje devojke posetio Afriku i čuveno Masai pleme

Nikola Milutinov imao je odličnu sezonu u dresu Olimpijakosa i posle napornih izazova rešio je da baterije napuni na afričkom kontinentu gde je stigao zajedno sa zanosnom Grkinjom.

Milutinov uživa u Africi u svakom trenutku, te je iskoristio priliku da poseti i čuveno Masai pleme.

Fotografije je podelio na svom Instagram profilu i one su oborile internet. Posebno zanimljiva bila je ona gde je Milutinov u društvu čitavog plemena i gde se vidi koliko je on viši od ljudi oko njega.

Svi se nadamo da će Nikola Milutinov na ovaj način napuniti baterije, te da će spremno dočekati Evrobasket i voditi Srbiju ka nekoj od medalja.

 BONUS VIDEO:

This browser does not support the video element.

02:04
Nikola Milutinov posle poraza od Partizana Izvor: Kurir televizija